СЕВЕРОЗАПАДНО NHL Детроит Црвени Крила Ескадрила Duffel Торба, 20 x 10.75 x 10.75, Ескадрила
  • Ново

СЕВЕРОЗАПАДНО NHL Детроит Црвени Крила Ескадрила Duffel Торба, 20 x 10.75 x 10.75, Ескадрила

DEN 700.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% ПВЦ.Увезени.Рефлексивни цевки; екран печатени тим логото и wordmark.Целосно наредени; внатрешни работи влажни џеб; пространа главната преграда; пред zippered џеб; прилагодливи крст-телото на рака со рамо подлога.Мерки 20"L x 10.75"D x 10.75"В Место чисти само.Реквизитите не се вклучени.Направени од издржлив ПВЦ.Носат околу ова официјално лиценцирани NHL "Ескадрила" Duffel торба со Северозападниот Компанијата кога сте наслов надвор во движење за да додадете контакт на стилот на вашиот изглед.Ескадрила е елегантен, мода напред Duffel со неверојатна функционалност што ја прави оваа торба совршен додаток.