Далечински Силикони Случај за Apple TV 4K, Apple TV Siri Далечински 2 Генералот Не се Лизга Трајни Далечински Управувач заштитниот Поклопец со 2PCS(Црна+Црвено)
  • Ново

Далечински Силикони Случај за Apple TV 4K, Apple TV Siri Далечински 2 Генералот Не се Лизга Трајни Далечински

DEN 233.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Компатибилност : Многу погодна за Apple TV 4 K (Apple TV Siri Далечински 2. Генерација). 2. Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на еколошки и органски силикон, перат, мека и светлината, со една мазна површина, која може да се спречи вашиот далечински управувач од лизгање и ефикасно да го заштити вашиот далечински управувач. 3. Безбеден пристап : Сите функции на далечинскиот управувач може да се користи, копчиња и полнење пристаништа директно може да се пристапи. 4. Сеопфатна заштита : Безбедно да се покрие задниот крај и рабовите на далечинска контрола, обезбедување на максимална заштита за вашиот далечински управувач за да го спречи од преземање и гребење. 5. Answer : ___________________________ Note : 2*Далечински управувач заштитна силиконска маска, не се дадени на далечинскиот управувач.Далечински Силикони Случај за Apple TV 4 K, Apple TV Siri Далечински 2 Генералот Не се Лизга Трајни Далечински Управувач Заштитна Маска, шарени стил, различни бои и комбинации на бои, можете да изберете.