poshei Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Fitbit Полнење 3 SE за Жените и Мажите, Класична Замена Wristband, Мек Силикон Водоотпорен Брзо Ослободување на Рака
  • Ново

poshei Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Fitbit Полнење 3 SE за Жените и Мажите,

DEN 165.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На preponderance на poshei : ние последователни обезбеди спортски додатоци за спортски ентузијасти за 6 години; Нашата визија е да се создаде подобар квалитет замена спортски wristband компатибилен со Fitbit Fitbit Полнење 4/Полнење 3/Полнење 3 SE.Надградба на овие класичен трајни бендови се како исто мек и флексибилен како и оригиналот бендови, но повеќе се лесни и потенки потоа оригинални бендови, за 1/12 тежина на вашиот телефон.Superiorquality флексибилни и отпорен на вода fitbit полнење 3/полнење 4 бендови за жените кои ви даде помалку чувство леплива и да ви удобно за сè, од кандидира во паркот да пливаат во базенот.Лесно да се инсталира & fittable големина : Тоа само е потребно помалку од 1 минута за да го инсталирате и користите, само притиснете го копчето за latch копчето кој е под конектори на двата краја, потоа поврзете го ременчето на tacker, прецизно и сигурно, не грижете се за испаѓање.poshei fitbit полнење 4 бендови за мажите имаат 2 големини во avaliable,мала големина за 5.5"- 7.1"зглоб, големи Димензии за 7.1"- 8.7" зглоб.Poshei fitbit полнење 4 бендови може да направи вашата вежба повеќе жива и забава, што ќе биде најмногу сјајна ѕвезда во толпата.Сеопфатна по-продажбата на услугата : Ние обезбеди искрена и одговорна услуга по продажбата.Било какви проблеми што треба ќе биде решен за кратко време,ве молиме доверба на нашите пријателски и одговорност поддршка, и контактирајте со нас навремено.Покрај тоа, ние нудиме мали совети за чистење замена бендови : плакнење на бендот со вода и избришете ја со мала количина на триење на алкохол или користење на сапун, сад детергент и др,потоа со сува крпа.Водоотпорен Материјал Трајни флексибилни TPU, се чувствува удобно до вашата кожа, отпорен на вода и лесно да се исуши.Едноставна Инсталација Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување, брави на вашиот види бенд интерфејс прецизно.Повеќе Бои Црна, Сива, Виолетова, Сина, Бела, Црвена, Ружино Дрво, Чеша, Розова, Сив Шкрилец.Пакет Замена Бендови ( Fitbit tracker НЕ е вклучен).