Обновливи Свитлива Голем Капацитет Супермаркет Шопинг Еко-пријателски Торба Tote - SoundsBeauty
  • Ново

Обновливи Свитлива Голем Капацитет Супермаркет Шопинг Еко-пријателски Торба Tote - SoundsBeauty

DEN 85.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не-плетени.Материјал : Не-плетени Ткаенини.Димензија : 41cm x 33cm x 8cm/16.14 и делови" x 12.99" x 3.15" (Прибл.).Одличен квалитет tote може да се користи за многу долго време.Голем капацитет за својата погодност.Prefect за секојдневна употреба и модерен стил.Спецификации : Точка Име : Шопинг Торба Материјал : Не-плетени Ткаенини Носат на Рака Боја : Случајни Карактеристики : Голем Капацитет, Еднократно, Свитлива, Подвижен, Издржлив Димензија : 41cm x 33cm x 8cm/16.14 и делови" x 12.99" x 3.15" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Шопинг Торба.