Drawstring Ранец Пеперутка String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога
  • Ново

Drawstring Ранец Пеперутка String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржлив И Лесен, Свитлива И Компактен, Тоа Не Заземаат Секој Простор, А Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Drawstring Затворање String Торба Со Прилагодливи Ремени, Мека Ви Овозможува Да Се Избегне Рамена Болка, Слободни Раце,Да Се Зголеми Капацитет На Носивост, Лесно Да Се Прилагоди На Вистинската Големина На Торба, Лесно Да Се Носат.Материјалите Се Направени Од Полиестер, Водоотпорен, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, Безбедноста На Децата Спорт, Спортски Промоции, Фер Награди, Наставник Подароци, Итн.Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе Влажни Во Вашата Торба.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предмети Или Документи Самостојно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Грешката Е Во 1-3cm.Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини Да Се Изберат ( Среден ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која Е Многу Погодна За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Итн.5 Инчи)Датумот На Породување : 7 30 Days Material Опис : Се Направени Од Водоотпорен Саќе Решетки Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Производ Перформанси : Drawstring Дизајн На Оваа Зрак-Устата Перниче Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Тоа Е Лесно Да Се Преземе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Тоа Е Многу Погодно.Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Внатрешноста, И Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Еден Патент.Сите Ваши Работи Во Внатрешноста Ќе Бидат Заштитени Многу Добро.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.Мулти-Цел Ранец Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, Преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг.