uxcell Дрво Алатка Долга Рачка 6 x 14mm Метален Core Кутија Рутер Малку
  • Ново

uxcell Дрво Алатка Долга Рачка 6 x 14mm Метален Core Кутија Рутер Малку

DEN 1584.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Ков Кутија Рутер Малку;месо тело со Дијаметар : 6mm / 1/4".Cuttting Дијаметар : 14mm /1/2";Вкупна Должина : 90mm /3.5. Материјал : Метал;Боја : Сребро на Ѕвонење, Green.Net Тежина : 23g.Пакет Содржина : 1 x Залив Кутија Рутер Малку.