Billingham SP40 Кожа Рамо Подлога - Чоколадо
  • Ново

Billingham SP40 Кожа Рамо Подлога - Чоколадо

DEN 1588.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосно врзани со кожа за поудобно на вратот на носителите. 5 дел затворен мобилен пена соочи се подобри рамо удобност.Подобрена не се лизга материјал под помага да се задржи торба во позиција.Мерки 255mm должина од 65mm ширина од страна 10мм дебели.Достапни во чоколадо боја.На Billingham SP40 тен на кожа рамо подлога карактеристики кожа горната површина која е врзани за јадрото на висока густина, затворен мобилен пена во која имаме изведувано прецизни жлебови за да се овозможи тоа да се мувла на вашето рамо.Следниот, ние го најде нов тип на гума која обезбедува подобрена контрола, па целата работа останува да се стави.Конечно, тешки-должност притиснете начичкана водичи им помогне да се ограничат било странични движење на рамо, рака.На SP40 ќе се вклопи 1.5-инчен прашка.