XXDA 18mm Сликарство Силикони Watchband за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Smart Watch за Garmin Venu 2S/Активни S Wristband Нараквица (Боја : G, Големина : 22mm)
  • Ново

XXDA 18mm Сликарство Силикони Watchband за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Smart Watch за Garmin Venu 2S/Активни

DEN 916.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина одговара на сите. *Посебно дизајнирани конектор, Брзо ослободување врвка за околу бенд,Мекост е умерен, носат многу удобно. *Мекост е умерен, носат многу удобно,Компресија на калапи, цврсти и издржливи,погоден за носене рака/врвката за околу рака,погоден за оригинални smart watch. *Лесно да го вметнете и отстраните,многу погодна за вашиот види. *Исклучителен изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството.Пакет содржи : 1 x рака (не вклучуваат види).