iShieldz Нула Доказ Уред Заштита со Ролери за Samsung Galaxy S4 - Мало Пакување - Јасно
  • Ново

iShieldz Нула Доказ Уред Заштита со Ролери за Samsung Galaxy S4 - Мало Пакување - Јасно

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ролери Апликатори.Екран Заштитник.Микрофибер Крпа.Авто Усогласат технологија користи i Shieldz екран заштитник, која е фабрички усогласени над лента што држи вашиот телефон безбедно во точната положба потребни за да се обезбеди совршено се инсталира секој пат.Едноставно користење на предвидени ролери и да се види како тоа глајд модели над вашиот уред, отстранување на задниот лагер и примена на i Shieldz филм на вашиот уред без употреба на решение, сите во еден течност движење.