Shineweb Кул Ајкула Decal Автомобил Налепници Мотоцикли МИЛЕНИЧЕ самолепливи Рефлексивни Налепници 15cm Мали Decal Ѕид Автомобил Оркестарот - Сина
  • Ново

Shineweb Кул Ајкула Decal Автомобил Налепници Мотоцикли МИЛЕНИЧЕ самолепливи Рефлексивни Налепници 15cm Мали

DEN 337.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практична настава : Автомобил налепница со ајкула шема, кул и стилски.Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал : налепница е направен од високо-квалитет милениче материјал, кој може да биде цврсто прикачен на автомобил и не е лесно да падне; Водоотпорни, лесно да се отстрани, откине без да остават траги.Големина : 15cm/5.91"инчи, можете да кора тоа се исклучи или да се држи на вашиот автомобил лесно.Мазна површина е полесно да се држиме за.Совршен подарок : можете да го испратите овој автомобил налепницата на вашиот семејство, деца, соседи или автомобил љубители на родендени или партии.Мулти повод за употреба : може да се користи за страна на прозорецот, заден шофершајбната, од страна на, предниот или задниот дел на автомобилот и во други делови на декорација автомобил.Спецификации : Автомобил налепница со ајкула шема, кул и стилски.Водоотпорен и заштита од сонце, декорирање на вашиот автомобил за долгорочно.Висок stickiness, лесно да се однесуваат и да ги отстраните, не остава остатоци.Убаво декоративни налепница за автомобил, мотоцикл, прозорец, итн.Тип : Автомобил Налепница Материјал : ПЕТ Карактеристики : Ајкула Дизајн, Рефлексивни, водоотпорен, Автомобил Оркестарот Должина : 15cm/5.91" (Прибл.) Ширина : 5cm/1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Налепница.