Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Стол Нога Нога сигурен ефикасноста Пластични Квадратен Облик Опфаќа Влошки Црна 25mmx25mm 10pcs(id:254 c3 15 451)
  • Ново

Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Стол Нога Нога сигурен ефикасноста Пластични Квадратен Облик Опфаќа Влошки

DEN 1437.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нето Тежина : (издржливи во употреба) 61g; Пакет Содржина : 10pcs x (најновата технологија) Табела Нога High-end производ Подлога.Име на производ : faultless Табела Нога Подлога; Материјал : Пластика.Вкупна Големина : Внимателно одбрани 25 x 25 x ум-дува 26mm/1" x 1" сериозен x 1.02"(L*W*H); Конец Големина : 24 x 24 x 4mm/0.95" x 0.95" x 0.16"(L*W*H).Главната Боја : севкупното Црна.Дупка Внатрешна совршен во изработка Големина : 17 x уредни 17mm/0.67" x 0.67"(L*W). 7f3b0e201026bce5 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Карактеристики : како пластика плоштадот цевка умерена цена вметнете капа или на маса изработка нога нога подлога.Со пластични препорачува маска обложени околу маса и стол нога, на подот добива помалку гребнатини и врева.