Rickyh стил Училишниот Ранец,Rickyh стил Патна Торба за Мажи & Жени, Лесни Колеџ Назад Пакет со Лаптоп Compartmen
  • Ново

Rickyh стил Училишниот Ранец,Rickyh стил Патна Торба за Мажи & Жени, Лесни Колеџ Назад Пакет со Лаптоп Compartmen

DEN 611.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

) и големи објекти (на пример,.Multipockets изгледот им овозможува на малите предмети (на пример,. Разликите од 0,5-1 инч може да се случи поради прирачник за мерење. ✓1 ПАКЕТ ЗА СИТЕ ПРИЛИКИГолема rucksack за секојдневна употреба, училиште, се менуваат, викенд оклопни, краток скокање, кампување и повеќе.И дополнителни врвот се справи обезбедува дополнителна помош додека укинување или движење на ранец.)-Удобноста со кој ергономски дизајниран прилагодливи поместена засилен рамо ремени, го прави ранец на целиот ден, се користи како ветре.) се организира уредно. *Забелешки : 1. ✓90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА-против дефекти во материјалите и изработката. ✓МУЛТИ-ПРЕГРАДИ1*главната преграда, 1*лаптоп ракав, 1*внатрешна мрежа џеб, 2*drop-in странични џебови, 2*архивиран странични џебови,1*архивиран преден џеб,1* Пред велкро џеб со размавта.Објектот боја прикажано на фотографиите може да се разликува малку од реалните на производот се должи на монитор во боја settings. -Висок квалитет, силна, долготрајна најлон ткаенина гради нашата здрав и цврст ранец со одлична изведба на водоотпорност, анти - воспоставување и анти-гребење.