Senter Меки Силиконски Спорт Бендови компатибилен за Garmin Forerunner 935 Smart Watch
  • Ново

Senter Меки Силиконски Спорт Бендови компатибилен за Garmin Forerunner 935 Smart Watch

DEN 213.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнирани специјално за Garmin Forerunner 935 Smart Watch.Димензии : Должина 127 + 94cm,може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Силиконски Материјал : - Мек и флексибилен мазна, удобно лесни материјали за дневни и ноќни носат.Пакет се Вклучени : 1 * види бенд САМО,Не вклучуваат било види,1 година кавга слободна размена без да се вратат.Повеќе Бои,повеќе стил за да одговара на вашиот таблет,ве молиме пребарување "senter за Forerunner 935 бенд".