NDur Smart Watch, Фитнес Следење 24/7 отчукувањата на Срцето Следење, Активност Tracker 1.3 Целосен Екран на Допир, Smartwatch со Спиење Мониторинг, Броење Калории и Далечина Патувал У
  • Ново

NDur Smart Watch, Фитнес Следење 24/7 отчукувањата на Срцето Следење, Активност Tracker 1.3 Целосен Екран на

DEN 1604.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поголем Од Животот : На Ndur Smartwatch има 1.3-Инчен голем екран на допир, овозможувајќи ви лесно да ги видите и ќе разберете вашите податоци директно од Smartwatches.Ги исполнува IP68 водоотпорен барања на стандардот, на Ndur smartwatch може да се носи при миење на рацете, низ дождот, или било која друга ситуација може да се најдат себе си во настрана од длабоко море, нуркање.Вашето Здравје Е Сè : Нашата Ndur Smartwatch доаѓа со изобилство на функции, од крвниот притисок следење на спиење мониторинг, да калории изгори дневно/неделно.На Ndur smartwatch е тука да се направи постигнување на вашата здравствена цели кои многу полесно.Најдолго траење на Батеријата На Пазарот : На Ndur smartwatch е познат по тоа што најдолгиот век на батеријата на пазарот, само со земање на 2 часа за целосно полнење.Повик/Порака/Социјални Медиуми : Примите и читате СМС пораки и SMS известувања, како тие доаѓаат директно од Ndur smartwatch (Вклучувајќи ги Facebook, Twitter, Whats App, Скопје, Instagram, и Повеќе).Вие сте дури и дадена опција да се спушти на повикувачот директно од вашиот зглоб.Телефон Компатибилност : Работи со сите Iphone телефони (Мора да се работи на IOS 9.0+), како и Android уреди (ОС 5.0+).Квалитетот на технологијата, по прифатлива цена.На Ndur smartwatch е познат по тоа што најдолгиот век на батеријата на пазарот (7+ден на една 2hour трошоци).Настрана од елегантен дизајн, мулти-фитнес функција опции, и во реално време отчукувањата на срцето мониторинг на Ndur smartwatch можат да го издржат било какви предизвици ќе се соочуваат секојдневно.