Kxtffeect 1Pce Намали Жаба Стил Soap Јадење Носителот, Силикони Преносни Сапун Јадење Држачот за Туш, Купатило, Кујна, Counter Врвот, Патување (1)
  • Ново

Kxtffeect 1Pce Намали Жаба Стил Soap Јадење Носителот, Силикони Преносни Сапун Јадење Држачот за Туш, Купатило,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Merterial : ABS пластика, големина : 5 x 3.22 x 3.85 инчи.Шупливи мрежа на дното на центарот за дизајн, дозволувајќи им на вода да тече од се да се задржи на сапун за сува.Жаба шема дизајн, убави и стилски, во вашата соба за да се обезбедат повеќе боја.Може да се додадат на било каква мазна не-porous површина, како што се керамички плочки, стакло, стакло влакна и некои метал (ве молиме чиста и сува површина првиот).Пакет се Вклучени : 1 x Симпатична Сапун Држачот.Kxtffeect се Фокусира на Решавање на Вашата кујна&Почетниот Проблем, да Ви Даде Чисти и Уредни кујна&Домашна Средина.Оваа инка може да направи да уживаат во готвење лесно.Нови Пристигне Жаба Стил Soap Јадење Носителот Сапун Случај со Вшмукување Чаши ABS Зелен Сапун Случај Симпатична сапун држачот за бања употреба Карактеристики жаба шема дизајн, убави и стилски Доаѓа две вшмукување чаши за лесна инсталација Не вежби, навртки, или лепак потребни Одговараат за монтажа на мазни површини, како што се : стакло, плочки, метал или челик, итн. (ве молиме чиста и сува површина првиот) убава и практична точка за вашиот тоалет.Спецификации : - Материјал : ABS пластика - Големина : 5 x 3.22 x 3.85 инчи - Боја : Зелена Пакет се Вклучени : 1 x Симпатична Сапун Држачот.