Zwbfu 8inch Табела LED Прстен Светлина 3200-5600K 3 Бои 10 Нивоа на Осветленост се Прилагодува со Tripod се Залагаме за Live Stream Шминка YouTube Видео Осветлување
  • Ново

Zwbfu 8inch Табела LED Прстен Светлина 3200-5600K 3 Бои 10 Нивоа на Осветленост се Прилагодува со Tripod се

DEN 1339.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

8-инчен Прстен Светло & USB Напојува : 8inch прстен во форма на светлина, напојува преку USB кабел.Можете да се поврзете на сите уреди кои поддржуваат USB поврзување, како што се компјутер, лаптоп или моќ банка, итн.Dimmable LED Прстен Светлина : 3200-5600 K боја температура, со бела/физичко/топла боја за да ја прилагодите, dimmable 10 нивоа на светлина од светлината, за да се исполнат вашите различни потреби.Доаѓа со Маса Tripod : На tripod е направен од метал, здрав и цврст доволно за вашата шминка, live stream и фотографија, итн.Вклучете Контрола Адаптација : switch контрола го прави полесно да ги прилагодите јачината на светлината и бојата на светлината.Широка Примена : Широко се користат во портрет, шминка осветлување, во живо стриминг и онлајн учење.Заличи на животната средина и да се направи да изгледаат повеќе сјајна и прекрасен.Карактеристики : Dimmable LED Прстен Светлина : 3200-5600 K боја температура, со бела/физичко/топла боја за да ја прилагодите, dimmable 10 нивоа на светлина од светлината, за да се исполнат вашите различни потреби. 8-инчен Прстен Светло & USB Напојува : 8inch прстен во форма на светлина, напојува преку USB кабел.Можете да се поврзете на сите уреди кои поддржуваат USB поврзување, како што се компјутер, лаптоп или моќ банка, итн.Вклучете Контрола Адаптација : switch контрола го прави полесно да ги прилагодите јачината на светлината и бојата на светлината.Доаѓа со Маса Tripod : На tripod е направен од метал, здрав и цврст доволно за вашата шминка, live stream и фотографија, итн.Широка Примена : Широко се користат во портрет, шминка осветлување, во живо стриминг и онлајн учење.Заличи на животната средина и да се направи да изгледаат повеќе сјајна и прекрасен.Спецификации : Tripod Материјал : Метал Прстен Светлина Дијаметар : 20cm / 8inch Светлина Режим : Топло светло / бела светлина / мека светлина, Температура на Бојата : 3200-5600 K Вкупно Осветлување : 3600 LM Моќност : 7 W Напојување : USB кабел Работи Висина(Tripod со Прстен Светлина) : 34.7 cm / 13.66 во Пакет Тежина : 520g / 18.34 оз Пакет Големина : 30.5 * 21. 5 * 5cm / 12.01 * 8.46 * 1.97 во Пакување Листа : 1 * Прстен Светлина 1 * Tripod.