Smart Watch Фитнес Тракер Часовници отчукувањата на Срцето Следи Smart Watch за Постарите Деца, Паметни Позиционирање Види за Стари лица, GPS Анти-Изгубени Уред Smartwatch (Црна)
  • Ново

Smart Watch Фитнес Тракер Часовници отчукувањата на Срцето Следи Smart Watch за Постарите Деца, Паметни Позиционирање

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нисконапонски аларм : кога батеријата е помалку од 20%), алармот ќе биде на СТАН клиентот.Основни Функции : GPS + LBS + Wi Fi positioning;dial двонасочна повик ;глас мониторинг;СОС итен повик;Исклучување на врвката за околу аларм;Безбедна ограда; Историски траектории;нисконапонски аларм;Микро разговор : преку GPRS пренос на податоци, околу 10 секунди на глас спогодба за пренос; Прекинувач за скролување ;за Далечински Исклучување; не се наруши режимот;Address book ;СТАН поддршка систем : Android 4.Стакло види случај : Зајакнато органско стакло Главни Функции : 1.Овој производ е модерен high-end smart watch специјално дизајнирани за стари лица.Ниска потрошувачка на енергија, долг времето на мирување.Со СОС копче за помош кога тие се во опасност.Пакет се Вклучени : 1 x D99 види 1 x кутија 1 x податоците линија 1 x сертификат 1 x гаранциона картичка 1 x прирачник.(СОС Итен Повик) 4.Идеален подарок за родителите.Можете да ги видите позиционирање на се види во секое време, насекаде, и да се најде на стариот човек во најкусо време.