Бендови Компатибилен со Fitbit, Аце 3 за Деца Шарени Силикони Види Рака Додатоци Замена Wristbands за Аце 3 Спорт Рака за Момчиња Девојчиња (Вар&Розова&Жолта&Теал)
  • Ново

Бендови Компатибилен со Fitbit, Аце 3 за Деца Шарени Силикони Види Рака Додатоци Замена Wristbands за Аце 3

DEN 287.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❥Компатибилни Модели - Овој колоритен силикони бенд замена совршен компатибилен со Fitbit, Аце 3 за Деца 2021 Новата верзија активност tracker (Tracker не е вклучен). ❥Инсталирате т грижете се тоа ќе се избледени, лупено или оштетени.Купи нашата види рака = (види рака + заштитен ракав) функција.Редовно да се чисти вашиот бенд и зглобовите во бистра вода—особено по работа надвор или потење.За тешки дамки, дамки или нечистотија на вашиот бенд, чистење со влажна, мека-bristled четка за заби.За светло-обоени силикони бендови, се минимизираат директен контакт со темна боја облека, како боја на префрлување може да се случи.Fitbit, Аце 3 Види Рака за Деца Шарени Силиконски Додатоци Замена Wristbands за Момчиња и Девојчиња.Тоа е совршен роденденски подарок и Божиќ подарок,тоа би можело да ги придружува децата за неколку години.Одлично за двете затворен и отворен активности како што се надворешна игра, пролетта прошетка и лето кампување.Редовно да се чисти вашиот бенд и зглобовите во бистра вода—особено по работа надвор или потење.За тешки дамки, дамки или нечистотија на вашиот бенд, чистење со влажна, мека-bristled четка за заби.За светло-обоени силикони бендови, се минимизираат директен контакт со темна боја облека, како боја на префрлување може да се случи.Сите ECSEM производи се проверува еден по еден пред да го испратите до магацинот, ве молиме да бидат сигурни и да уживаат во шопинг.ако ви се неисправни објектот, ве молиме контактирајте го нашиот е-пошта по прв пат, ние сме одговорни за сите квалитет на прашања поврзани :).