EV1 од Ellen DeGeneres Унисекс Класичен Џерси Шарени Ранец (Сива, Една Големина)
  • Ново

EV1 од Ellen DeGeneres Унисекс Класичен Џерси Шарени Ранец (Сива, Една Големина)

DEN 672.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер, Унисекс ранец.Црвена, бела и сина лента на предната и патент се повлече.Џерси изградба, Пред zip џеб.Zippered главната преграда со внатрешен поштенски џеб.Прилагодливи ремени, Шкафче јамка.Без разлика дали сте движи назад на училиште или се подготвува за некоја авантура во едно далечно земјиште, ќе се носи вашиот работи во стил со овој ранец од EV1. Тоа е се направени од издржлив џерси ткаенина која е прекрасно мека на допир и има голем патриотски поставување на црвена, бела, сина и уреденост на предната и на патент се повлече.Пред zip џеб е совршен за да се оди до предмети додека се лесно-планирам zippered главната преграда вклучува внатрешен поштенски џеб за скапоцености.На пациентот рамо ремени се прилагодливи за удобно носење.Оваа џерси ранец е достапна во сива боја.Ткаенина Грижа Инструкции : НЕ се МИЈАТ, НЕ ја СОБОРИ СУВА.