Cabilock 4pcs Ѕид Моќ во Дресот на Носителот Само Лепило Ѕид Кабел за Управување со Rotatable Моќ Лента Ѕид Ѕид Моќ Појас се Стега за Домашна Канцеларија
  • Ново

Cabilock 4pcs Ѕид Моќ во Дресот на Носителот Само Лепило Ѕид Кабел за Управување со Rotatable Моќ Лента Ѕид

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, ви дава добра користење на искуство.Може да се користи како ѕид куки, грб куки, копче куки, растенијата кука, бања пешкир кука, слика куки.Направени од премиум пластичен материјал, лесно да се инсталира и трајни производи за употреба.Едноставен за инсталација и отстранување, нема потреба да се помине и да вежба, без површината штета, обезбеди ѕид е сув кога pasting.широко се користи во бања, отворено, кујна, и многу повеќе простори.Опис Дали сте во потрага по едноставен и мултифункционален кука?Сакате да имаат корисни кука?Овие објекти ќе ги задоволи вашите потреби.Тие се користат за да се организира моќ приклучоци, четки за заби или други предмети.Овие елементи се дизајнирани како ѕид куки како и практични декорација за вашиот дом.Тие се многу лесно да се инсталира дека можете само да се стави на јадицата на ѕидот.Карактеристики - Боја : Бела. - Материјал : Пластика. Големина На : Околу 5. 27 X1. 57 X0. 79inch. - Направен од премиум пластичен материјал, лесно да се инсталира и трајни производи за употреба. - Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, ви дава добра користење на искуство. - Лесен за инсталација и отстранување, нема потреба да се помине и да вежба, без површината штета, обезбеди ѕид е сув кога pasting. - широко се користи во бања, отворено, кујна, и многу повеќе простори. - Може да се користи како ѕид куки, грб куки, копче куки, растенијата кука, бања пешкир кука, слика куки.Пакет Вклучувајќи 4 x Ѕид Куки.