Нијагарините Машина DIAL430-0.125-D8-С. 0-Z4 DIAL430 Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, CVDDIA Заврши, 4 Флејта, 1/8 Сечење Дијаметар, 1/8 месо тело со Дијаметар, 3 вкупна Должина, 1
  • Ново

Нијагарините Машина DIAL430-0.125-D8-С. 0-Z4 DIAL430 Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, CVDDIA Заврши, 4

DEN 2432.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На Нијагарините Машина DIAL230 Diamond Plus карбид крајот мелница карактеристики на 30-степен хеликс агол, на плоштадот крајот профил и долго flute должина за обработка на јаглерод влакна, композити, графит и зелена керамички материјали во долго се постигне или долго ангажман апликации.