PROKTH Универзална SRAM Види Запре Телефон Велосипед Планината Адаптер Носителот Налепница Одличен Материјал
  • Ново

PROKTH Универзална SRAM Види Запре Телефон Велосипед Планината Адаптер Носителот Налепница Одличен Материјал

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок Квалитет : Ова е 100% сосема нов и висок квалитет на велосипедска опрема.Одличен Материјал За Трајни производи за Употреба : Висока јачина не е лесно да се скрши.Во задниот дел од телефонот и ставете композитни материјали за изградба на модулот. 3 M карактеристика на двострано лепило паста 72 часа по тензија може да стигне до 15 KG.Осигурете се дека вашиот телефон може да издржи луд пречки без паѓа.Едноставна структура, лесен утовар и истовар, композитни материјали да создаваме квалитетни делови.И совршена хармонија на оригиналниот автомобил форма, се можеби и најубавиот дел од велосипед мобилен телефон заградата.Примена : додека престане да се види планината може да се применува на сите видови на dege престане да го гледа, можете да ги залепите на овој велосипед планината налепницата на вашиот носител.Карактеристики : Со 3 M силно лепило, на налепница може безбедно да се придржуваат до различни видови на носителите на вашиот престане да се види без паѓа надвор.Параметри : Име : Универзална SRAM Види Запре Телефон Велосипед Планината Адаптер Носителот Налепница Боја : црна Материјал : пластични Апликација : додека престане да се види планината може да се применува на сите видови на GARMIN EDGE престане да го гледа, можете да ги залепите на овој велосипед планината налепницата на вашиот носител.Карактеристики : Со 3 M силно лепило, на налепница може безбедно да се придржуваат до различни видови на носителите на вашиот престане да се види без паѓа надвор.