EarthWise Обновливи Мрежа Произведува Вреќи Кујна Essentials, 1-Pack (3 Кеси), Бела
  • Ново

EarthWise Обновливи Мрежа Произведува Вреќи Кујна Essentials, 1-Pack (3 Кеси), Бела

DEN 181.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕЛАСТИЧНИ : Идеален за Обновливи Намирници Кеси направени од врвот одделение ткиво на полиестер мрежа со висока затегнувачка цврстина.Може да се користи како Произведува Вреќи, Мрежа Кеси за Delicates, Мрежа Торба за Перење и совршен Зеленчук Preserver.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Функционира како Одлична Еко Кеси.Оваа Мрежа Торба во Собата е на животната средина-пријателски, biodegradable и им овозможува на вашиот овошје и зеленчук за да дишат.МАШИНА-ПЕРАТ : Лесно машина за миење со ладна вода.Исто така, совршен за користење на измијте ги произведуваат.УДОБЕН : Обезбедува удобен и кавга-бесплатно користење.Транспарентна мрежа торба за производство, транспорт и зачувување на производство.Сет од 3 Earthwise Обновливи Мрежа Произведува Вреќи.