Екран Заштитник Наменета за SonyEricsson S700i Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај
  • Ново

Екран Заштитник Наменета за SonyEricsson S700i Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

DEN 1809.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство!.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што екранот е направен од околу 1mm помали за подобрување на леснотијата на инсталација.