Тренди Tripper Земјата-Пријателски Обновливи COMPOSTABLE Рака Обоена ЕКО Сунѓерот Крпа | АКА шведски Dishcloth | Asst Темни Бои и Пакети (2-Pk Обоена Terracotta)
  • Ново

Тренди Tripper Земјата-Пријателски Обновливи COMPOSTABLE Рака Обоена ЕКО Сунѓерот Крпа | АКА шведски Dishcloth

DEN 288.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бојата ќе потемни кога е влажно.Нашите пакување вклучува употреба и заштита на информациите.Ние се создаде боја-координирање модерни дизајни, кои се забавни и функционална за вашиот дом.Се мијат во машина за перење или во машина за миење садови.Ве молиме не го грешка на сунѓерот крпа за крпа.Во зависност од тоа како на платно се користи и личен избор, на животниот век на секој dishcloth варира, но обично е добра за 200 миење циклуси.5", но се враќа на речиси нивната оригинална големина, кога се наводени.СУПЕР АБСОРБЕНТА : Секој шведски сунѓерот крпа лесно се апсорбира 15 пати својата тежина во вода (тоа е околу 3/4 чаша течност)!Пред умирање процесот на големината на секој сува крпа е 6.Таму би можело да биде многу мали за нерегуларности во големина по облека се обоена потоа се сушат.Тоа е шведски домаќинство главен бидејќи неговиот пронајдок во 1949 година од страна на шведската инженер.Идеален за редеа-бесплатно чистење на апарати за домаќинство површини.Нека вашата имагинација се биде водич.Секој крпа заменува 15-17 ролни хартија крпа.ПЕРАТ + ОБНОВЛИВИ + СУШИ БРЗО : Секој платно е обично добро за до 200 миење циклуси.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ОБОЕНА ШВЕДСКИ DISHCLOTH/СУНЃЕРОТ ОБЛЕКА : Сега е во задебелени букви, темни бои за храна дамки нема да бидат видливи одржување на вашата крпа подобар изглед за подолго време.