EuisdanAA ЕВА Домаќинство Плоштадот Мебел Биро Табела Кревет Нога Нога Заштитник Подлога 24pcs Црна(ЕВА hogar cuadrado muebles escritorio меса cama пита pierna заштитник almohadilla 24 piezas гора
  • Ново

EuisdanAA ЕВА Домаќинство Плоштадот Мебел Биро Табела Кревет Нога Нога Заштитник Подлога 24pcs Црна(ЕВА hogar

DEN 667.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштита на мебел и подот s со оваа подлога.Тие се лесно да се примени и идеален за употреба во објекти како што се табели, столици, клупи, file кабинети, било мебел.Тоа ќе го спречи мебел од гребење или scuffing подови, кога се пресели.Проверете влошки на секои неколку месеци за да се осигура дека тие се уште цврсто се почитуваат на мебел дното.(Ревидира лас almohadillas cada pocos meses став asegurarse де que aún estén bien adheridas a la база del mueble.Долго-траен, тешки-должност мебел влошки со екстра-сила, само-стап лепило.(Almohadillas став muebles resistentes y duraderas един adhesivo autoadhesivo extrafuerte.Euisdan AA ЕВА Домаќинство Плоштадот Мебел Биро Табела Кревет Нога Нога Заштитник Подлога 24pcs Black Anti лизга подлога за заштита на подот, стави на мебел не се плаши од нула.Исклучете ефект е многу добра, силна вискозност, се многу практични.Може да биде поставено на стол, врата, кабинет, ТВ кабинет, троседот, итн.Анти лизга исто така, може да ефикасно да се избегне гребење на подот да се заштити вашиот мебел.Употреба : на објект за да бидат залепени, внимателно да се заштити хартиена форма на задната страна на производот, и потоа сила тоа да леплива позиција.Белешки : 1. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник measurment.3. Бидејќи овие мебел влошки се нови, може да има некои мирис кога ќе го користите за прв пат, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Опис на Spanish EVA hogar cuadrado muebles escritorio меса cama пита pierna заштитник almohadilla 24 piezas negro Proteja лос muebles y los pisos един esta almohadilla.Син fáciles де aplicar e ideales став usar en elementos комо mesas, sillas, escritorios, archivadores, cualquier mueble.Evitará que los muebles rayen о rayen лос pisos cuando se mueven.Измени лас almohadillas cada pocos meses став asegurarse де que aún estén bien adheridas a la база del mueble.Almohadillas став muebles resistentes y duraderas един adhesivo autoadhesivo extrafuerte.