F Fityle 18 X 4 Мрежи Diy Празни Кармин Палета Случај Руменило да
  • Ново

F Fityle 18 X 4 Мрежи Diy Празни Кармин Палета Случај Руменило да

DEN 919.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Издржлив плоштадот пластични DIY шминка случај со круг алуминиум тави.Количина : 18 Парчиња. * Шминка палета за задржување на сенката за очи, притиснете прав, руменило, усна сјај, итн. * Чувајте ги вашите сенки и прикажува и гаранции својата издржливост. * Можете лесно може да се види колку сенката за очи е оставен без отворање на тоа, многу погодно. * Патување големина, лесен за носење.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Трајни плоштадот пластични DIY шминка случај со круг алуминиум тави.Количина : 18 Парчиња - Можете лесно може да се види колку сенката за очи е оставен без отворање на тоа, многу погодно. - Чувајте ги вашите сенки и прикажува и гаранции својата издржливост. - Шминка палета за задржување на сенката за очи, притиснете прав, руменило, усна сјај, итн. - Патување големина, лесен за носење.Спецификација : - Материјал : ABS,КАКО,PP Пластични & Алуминиум - Size : Прибл. 7.9x7.6x1.8 см/3.1x3x0.7 inch Package Вклучува : 18 Парчиња Празни Шминка Случаи.