dodococa 1 Пакет 5.6 Шарени Керамички Мини Clawfoot Бања Сапун Јадење Decortative Сапун Јадење Мали Колонист Шминка Организатор Сад Хрчак Бања
  • Ново

dodococa 1 Пакет 5.6 Шарени Керамички Мини Clawfoot Бања Сапун Јадење Decortative Сапун Јадење Мали Колонист

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Добар квалитет керамички, мазна се чувствуваат при допир.Издржлив и лесен за чистење.Боја : Уникатен Macaron Боја, изгледа навистина светла и убава(ве Молиме изберете ја вашата омилена боја правилно.).Големина : Овој сапун јадење мерки 5.6 x 3.03 x 3.03 инчи (ве Молиме погледнете на Слика 5. Можете да мерите вашиот сапун пред цел овој сапун јадење.).Дизајн : Симпатична када форма.Симпатична и посебна декорација за вашиот дом.Се користи и како организатор за накит, шминка носителот, мали колонист, хрчак кадата и повеќе.Функционална : сапун јадење карактеристики три дупки во дното за соодветна дренажа.Симпатична када форма.Симпатична и посебна декорација за вашиот дом.Уникатен Macaron Боја, заличи на вашиот живот.Се користи и како сапун јадење, организаторот за накит, шминка носителот, мали колонист, хрчак када, suprise подарок и повеќе.