Мажите Crossbody Торба Анти-Кражба Рамо Ранец, Смешни и Издржливи Градите Кеси Мртви Черепи, Скелет ноќта на Вештерките за Риболов, Велосипедизам Пешачење
  • Ново

Мажите Crossbody Торба Анти-Кражба Рамо Ранец, Смешни и Издржливи Градите Кеси Мртви Черепи, Скелет ноќта на

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ♦ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова градите торба е направен од солза-отпорни полиестер, кој е издржлив и има добри навремено отпор.Прецизни крои помеѓу рака и торба не е лесно да се симне линија.Избор на мазна патент.Дише мрежа задниот панел е исклучително удобно, не боли грбот или да предизвика прегреат со долга-терминот се земе. ♦ ЛЕСНИ & ПРИЛАГОДЛИВИ : Добро изградба и лесен, не повеќе болка вратот, ергономски дизајниран.Совршено функционира како прашка рамо пак, го носат овој прашка торба преку рамо или удобно, или низ градите за да ги одврати крадци и да ги задржи вашите раце слободни. ♦ Ги ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ДНЕВНИ СМЕТКОВОДСТВЕНА : 7.5 x 15.3 x 3.5 инчи (L x H x W), голем простор со пред патент мали џебови за мобилни телефони и паричници.Може да се стави виткање чадори, шишиња со вода, крпи, книги, електроника во главниот торба, за паричникот, внесете, картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на предната страна торба со вграден прибор, никогаш не треба да се плеткаш во мачна џеб. ♦ МОДА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Може да се користи како прашка торба / гласник торба / торба / crossbody торба / бизнис торба, погоден за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други повод, како што се патување, пешачење и велосипедизам.Бесплатни вашите раце.Ние собрани различни теми, од кои секоја е внимателно дизајнирана и отпечатена, без разлика дали тоа е симпатична, кул, класичен, и стилски, секој кој прави да се фокусира на толпата. ♦ СИГУРЕН СЕРВИС : Ако не ви се допаѓа дизајнот на оваа торба, ве молиме остатокот увери, можете да одат на нашата продавница да добие повеќе, секогаш постои една кои можат да го освојат вашето срце.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ако ви се допаѓа нашите производи, споделување со вашите пријатели или calssmate.Вашата насмевка е наша вечна потрага.