Sony BDPBX370 Стриминг Blu-Ray Диск Плеер со WiFi Пакет со Технолошки Smart САД Премиера Филмови Стриминг 2020 Digital Download Картичка за КОМПЈУТЕР и 1 Година Продолжена Заштита План
  • Ново

Sony BDPBX370 Стриминг Blu-Ray Диск Плеер со WiFi Пакет со Технолошки Smart САД Премиера Филмови Стриминг 2020

DEN 2472.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поток од 300+ апликации и услуги за забава Play Station Сега : Поток Play Station 3 игри веднаш Видите паметен телефон содржини на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со Miracast прикажување на екранот технологија.ВО КУТИЈА : Далечински Управувач - Клиент Регистрација Картичка - Упатството (Едноставен Веб-Manual) - 2 AAA Батерии.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Sony Стриминг Blu-Ray Диск Плеер со Wi Fi Техника Smart САД Премиера Филмови Стриминг 2020 Digital Download Картичка за КОМПЈУТЕР. 1 Година Продолжена Заштита План во ПРИЛОГ на Вклучени ЦЕЛОСНА Производителот ГАРАНЦИЈА.Поток од 300+ забава услуги, играат Play Station Сега игри, и да се види Blu-Ray филмови-сите од еден уред.Резолуцијата содржина да во близина на HD квалитет, а исто така ужива премиум звук и посилни, побрзо Wi-Fi конективноста со MIMO компатибилност.Споделување на мобилни содржини на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со Miracast прикажување на екранот и пристап до фотографии, видеа или музика преку предниот USB порт.Светот на забавата започнува тука.Поток од 300+ апликации и услуги за забава Уживате во брзи, стабилни Wi-Fi дури и кога стриминг во HD Play Station Сега : Поток и да уживате во Play Station 3 игри веднаш Видите паметен телефон содржини на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со Miracast прикажување на екранот технологијата Full HD 1080p Blu-ray Disc playback & DVD upscaling4 Подобрена boot-up и вчитување пати со супер Брз Старт Лесен пристап до апликации и функции со нови и корисничко подесување на Кориснички Интерфејс за Контрола на вашиот уред & пребарувате содржини од мобилен уред со ТВ Side View Уживаат во музиката, фотографии и видео преку предниот USB слот Искуство HD звук со Dolby True HD и dts-Master Аудио Енергија Ѕвезда 3.0 во согласност Спецификација на Производот : Аудио Карактеристики : DTS - декодирање DTS ("2 Ch) Погодност Карактеристики Easy Setup - Yes Видео Карактеристики Слика Параметар Корекција - Yes (x.v.Ycc) Тегови и Мерки Димензии (Прибл.) : Единица димензии - 9 1/8 x 1 9/16 x 7 3/4 во (230 х 39 194 x mm) Димензии (Прибл.) : Картон димензии - 10 3/4 x 2 7/8 x 10 7/8 во (270 x 70 x 275 mm) Тежина (Прибл.) : Единицата за само - 1 lbs 13 оз (0.8 kg) Тежина (Прибл.) : Картон тежина - 2 кг 14 oz (1.3 кг).