Drawstring Ранец Цртање Графити Уметноста String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога
  • Ново

Drawstring Ранец Цртање Графити Уметноста String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг

DEN 300.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини Да Се Изберат ( Среден ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која Е Многу Погодна За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Итн.5 Инчи)Датумот На Породување : 7 30 Days Material Опис : Се Направени Од Водоотпорен Саќе Решетки Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Внатрешноста, И Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Еден Патент.Име На Производ : Drawstring Ранец, Торба, Спорт Фитнес Торба, Drawstring Backpack Product Материјал : Polyester Packing : 1 Пакет (S : 16.Забелешка : Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Најдете Помош Од Услуги На Клиентите За Да Се Јавите На Продавачот, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Материјалите Се Направени Од Полиестер, Водоотпорен, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Сите Ваши Работи Во Внатрешноста Ќе Бидат Заштитени Многу Добро.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Тоа Е Многу Погодно.Грешката Е Во 1-3cm.Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, Безбедноста На Децата Спорт, Спортски Промоции, Фер Награди, Наставник Подароци, Итн.Издржлив И Лесен, Свитлива И Компактен, Тоа Не Заземаат Секој Простор, А Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе Влажни Во Вашата Торба.Производ Перформанси : Drawstring Дизајн На Оваа Зрак-Устата Перниче Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Тоа Е Лесно Да Се Преземе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.9*14 Инчен / M : 19.Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предмети Или Документи Самостојно.