FANKUTOYS 300Pcs Crimp Терминали Конектори Постави, Електрична Жица Терминали Избрани Изолирани Crimp Конектор за Полнење со Прстен, Лопата, Задник, Брз Исклучите, Crimp Автомоби?
  • Ново

FANKUTOYS 300Pcs Crimp Терминали Конектори Постави, Електрична Жица Терминали Избрани Изолирани Crimp Конектор

DEN 191.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 mm Женски Изолирани Терминали 16-14 Мерач AWG 20 x Сина 6.【Пакет Содржина】Ова е машки и женски лопата crimp терминал конектор за полнење, 300pcs, вклучувајќи 2. 【Апликација】Овие предмети се широко се користи во домашниот театар, говорникот жица, stere жици, автомобилската, морски жици проекти, househould жици проекти, комерцијални или станбени апликации. Сите изолирани crimp конекторите се добро затворени во пластична кутија за лесно складирање, транспорт и организација.3 mm Машки Изолирани Терминали 22-16 Мерач AWG 20 x Сина 6.Сите спакувани во пластичен сад за лесно организација и складирање.8 мм Женски Изолирани Терминали 22-16 Мерач AWG 20 x Црвено 4. 【Задоволство Гаранција】Нашите производи се точно тестирани и ние веруваме дека ќе го заслужуваат најдоброто.3 mm Женски Изолирани Терминали 12-10 Мерач AWG 10 x Жолта 6. Подебели бакар материјал на crimp терминали обезбедува супер електричната спроводливост, а исто така го спречува кршење време на употреба.Наплата или размена се прифатливи.Доаѓа со изолационен ракави, за појавување на crimp терминал употреба, изолирани и пламен retardant, безбеден и сигурен.3 mm Машки Изолирани Терминали 12-10 Мерач AWG 20 x Сина Crimp Лопата Wire Конектор 22-16 AWG #4 19 AMP Вилушка Терминал 20 x Црвено Crimp Лопата Wire Конектор 22-16 AWG #8 19 AMP Вилушка Терминал 20 x Црвено Crimp Лопата Wire Конектор 22-16 AWG #8 19 AMP Прстен Терминал 1 x Транспарентна Пластична Кутија.Идеален за гаражи, авто electricians, механика, работилници или автомобили, комбиња, мотоцикли и сл. 300pcs поставите 2.8 мм Машки Изолирани Терминали 22-16 Мерач AWG 25 x Сина 2. 【Висок Квалитет】Жица терминали конектори се направени со бакар јадро, калај позлата и ПВЦ изолатор.3 mm Машки Изолирани Терминали 16-14 Мерач AWG 10 x Жолта 6.8 mm Женски Изолирани Терминали 16-14 Мерач AWG 25 x Сина 2.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас во секое време.8 mm Женски Изолирани Терминали 22-16 Мерач AWG 25 x Црвено 2. Полиолефин црево внатре и надвор топла лепак внатре, лемење и запечатување и со напредни функции.Пакет Содржина : 25 x Црвено 2. Нашите терминал конектори е направен од високо-квалитетен материјал, кој е здрав, и трајни производи за долго време се користи.3 mm тип комбинација комплет со изолација од ракав.8 mm Машки Изолирани Терминали 16-14 Мерач AWG 20 x Црвено 6.3 mm Машки/Женски Изолирани Терминали + Crimp Лопата Wire Конектор Функција : 1. 【Погодно & Безбедна Употреба】комбинација на три бои го прави полесно да се разликуваат различни големини.