Avery Правни Dividers, Стандард Средено Сетови, Писмо, Големина, Од Страна На Табови, 51-75 (01332), Бела
  • Ново

Avery Правни Dividers, Стандард Средено Сетови, Писмо, Големина, Од Страна На Табови, 51-75 (01332), Бела

DEN 107.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јасно Rip Доказ засилен јазичиња печатени на двете страни.Unpatched обврзувачки работ така индекси може да се вклопи во практично било обврзувачки систем.Содржи 30% post-consumer рециклираната содржина.Avery Стил е отпечатена со користење Helvetica bold тип.Вие имате право да се организираат и професионален изглед на датотеки.Овој Стандард Средено Правни Divider Сет карактеристики Јазичиња 51-75 така, тоа е совршен за индексот на кратко, правни експонати, хипотека документација датотеки и повеќе.Белата книга на акции со јасни, Rip Доказ засилен јазичиња се preprinted на двете страни за користење Helvetica bold тип за леснотијата на користење, и unpunched обврзувачки работ ви дава слобода да се вклопи во практично било обврзувачки систем.Еве доказ овие dividers ќе направи вашите датотеки за правда.Preprinted dividers се најбрз начин професионално да се занимава со индекс на кратко, правни експонати, хипотека документација и повеќе.