AKOAK 50 Пакет 12-10 Мерач Жолта Двојно се Кандидира Solderless Жица Конектори Допрете Брзо Splice Приклучок за Електрична Жица Splice Конектори
  • Ново

AKOAK 50 Пакет 12-10 Мерач Жолта Двојно се Кандидира Solderless Жица Конектори Допрете Брзо Splice Приклучок

DEN 202.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : ПП Пластика;Боја : Жолта.А.W.G : 12-10,Жица Опсег : 4-6mm2.Само вметнете жици и предвремени shut - цврста, постојана конекција без лемење.Издржливи изолација на термо-пластични мида тело, resealable.Се приклучат 2 должини на жица заедно или допрете во постојните линија Трајни изолација на термо-пластични мида тело.Материјал : ПП Пластични Боја : Жолта А. В. Г : 12-10 Жица Опсег : 4-6mm2 Количина : 50 Смета Најбрз и најлесен начин да се splice, подели или допрете жици.Не-corroding метал контакт ножот.Се вклопува 12-10 AWG жица.Пакетот Вклучува : 50 x Црвено 12-10 Жица Конектори.