Фиока Рачки Се Повлече Круг Кристално Стакло Кабинет Копчиња Кујната Кабинет Се Справи Со,Цитирам Цртан Филм Селска Куќа Печатење
  • Ново

Фиока Рачки Се Повлече Круг Кристално Стакло Кабинет Копчиња Кујната Кабинет Се Справи Со,Цитирам Цртан Филм

DEN 2368.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО/3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално стакло, моделот е во внатрешноста на стакло, и тоа има 3 D визуелни искуства.Дршката е изработен од пластика, мала тежина, не боли раката,и завртки се од нерѓосувачки челик,не е лесно да ' рѓа.Повод : на копчиња погодни за украсување кабинет, кујната кабинет, бања кабинет, биро фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, расадник и така натаму.Лесен за инсталација : Можете да ја завршите инсталацијата на се справува со вашето дете.Тоа е многу добра мебел измена активност за зголемување на родител-дете односи.Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО/3.5x2.8x1.7 CMThere се четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално стакло, моделот е во внатрешноста на стакло, и тоа има 3 D визуелни искуства.Дршката е изработен од пластика, мала тежина, не боли раката,и завртки се од нерѓосувачки челик,не е лесно да ' рѓа.Погоден За : Ова копчиња и ја повлекува не се погодни само за вашиот кабинети,плакар,ковчегот,фиоки,чевли кабинети,тоа исто така може да се користи како домашна декорација,виси на ѕидот.Карактеристики : Лесен за инсталирање, отстранување на завртки да се инсталира. 3 D стерео DIY дизајн, презентирање на три-димензионални убавина ,Кристално стакло кабинет Рачка, убава и издржливи, нема рѓа ,декорирате вашиот мебел, зголемување на семејството и топлината на заводот.Прилагодување : Можете да ни ги испратите вашите омилени слики, Ние ќе дизајн вашите омилени слики во производот.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.