FFENFEI Види Бендови Compatbile за Fitbit Полнење 5, Две-боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена Wristband Додаток #-4
  • Ново

FFENFEI Види Бендови Compatbile за Fitbit Полнење 5, Две-боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака

DEN 856.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен и лесно да се исуши, дише и удобен за носење. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Suitable за Fitbit charge5 smartwatch силикони wristband -Fitbit charge5 две-боја силикони рака Функција : 1.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.Голем број на популарни бои за жените, мажите, момчињата и девојчињата. Висок квалитет со силиконска : Ова watchband се направени од издржлив и меки силиконски материјал, кој може да се спречи иритација на кожата и да ви обезбеди удобно носење искуство.Купи повеќе и промена секој ден да ја покаже својата убавина 4. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Еден клик инсталација и отстранување. Secure connection : штрек рака компатибилен со часовникот има види дупки на двата краја, која може да се точно и цврсто заклучени на штрек интерфејс.Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.параметар : Материјал : Силикон Производ големина : (103+145)*23mm Применливи модели : За Fitbit Charge5 Интерфејс големина : 23mm пакетот вклучува : Види рака*1.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.