uxcell Багаж се Справи, 220mm Долго Рака Зафат Замена за Куфер Случај Розова
  • Ново

uxcell Багаж се Справи, 220mm Долго Рака Зафат Замена за Куфер Случај Розова

DEN 299.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Size] - 220mm(8.66-инчен) Должина. [Материјал] - Пластични структура, Цинк Легура крајот капи, удобни гумени зафат. [Карактеристики] - Замена дизајн, отпорни на абење , флексибилни ремени, погоден за обичните багаж кутија. [Лесно да се инсталира] - Ќе може да се закачите на нив со завртки(Монтажа навртки кои НЕ се опфатени тука). [Апликации] - Широко се користат за кутија, случај, багаж, куфер, добра замена за стариот скршени оние.Карактеристики : Материјал : Пластични, Цинк Alloy Mounting Дупка со Дијаметар : M4 End Капа Дупка Растојание : 31mm / 1.22-inch End Капа Големина : 45 x 12 x 19mm / 1.77-инчен x 0.47-инчен x 0.75-инчен(L*W*H)Вкупната Големина(Освен Крајот Капа) : 220 x 25 x 20mm / 8.66-инчен x 0.98-инчен x 0.79-инчен (L*W*H) Пакет Содржина : 1 x Куфер Handle2 x Метал Крајот caps2 x Пластика Крајот капа Плочи Описи : 1.Пластични главната структура, Цинк Легура крајот капи, удобни гумени зафат.2.Широко се користи за кутија, случај, багаж, куфер.3.добра замена за стариот скршени оние.4.Лесно да го инсталирате, можете да приложите ги со завртки.(Монтажа навртки кои НЕ се опфатени тука)5.Ова се повлече справи со усвојува добра процесот на производство на инженеринг пластика и мека гума средно горивото , што го прави повеќе комфорни и издржливи.