ConnectOne RJ45 Cat6 Корекција Џек, UTP 90 степени Удар Надолу Клуч Џек (1 Пакет, Сина)
  • Ново

ConnectOne RJ45 Cat6 Корекција Џек, UTP 90 степени Удар Надолу Клуч Џек (1 Пакет, Сина)

DEN 95.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ ПРЕСТАНОК СТИЛ : Удар Надолу RJ45 Приклучок, на 90 степен женски џек.Поддржува T568 A и T568 B жици со 110-стил престанок блокови.Престанок блокови на боја кодирани. ✅ ПЕРФОРМАНСИ : Исполнува или го надминува Категорија 6 перформанси по ВРАТОТ/ОВЖС 568-В. 2 стандард.CAT6 UTP перформанси за Gigabit и 10 G мрежи.Компатибилен со категорија 6 етернет кабел, како и cat5 и cat5e етернет кабел. ✅ КЛУЧ : ќе ви Одговара на стандарден клуч ѕид плочи, faceplate и печ панели. ✅ БОЈА : Сина. ✅ ПАКЕТ КОЛИЧИНА : 1 Пакет.Connect One CAT6 UTP RJ45 CAT6 ethernet приклучоци нудат брз и лесен метод за поврзување на етернет кабли.Женски џек ја прифаќа стандард rj45 приклучок, вклучувајќи ги и CAT6, CAT5e и CAT5 ethernet кабли.На стабилна 110-стил престанок блокови нудат грижете се-слободен и лесен врска, која го поддржува и двете T568 A и T568 B жици стилови.Ethernet ѕидниот штекер ги исполнува или го надминува Категорија 6 перформанси по ВРАТОТ/ОВЖС 568-В. 2 стандард.Камен-темелник дизајн е компатибилен со било кој стандарден Клуч ѕид плоча или patch panel.Овој ефикасен начин овозможува за иднината-бесплатен вашата мрежа, дури и ако во моментот имате CAT5 CAT5e или каблирање оваа CAT6 спојка ќе работат со двете и овозможува за надградба на CAT6 каблирање на некое подоцнежно време без да се менува приклучоци.Позлатени контакти за да се обезбеди оптимална, корозија-бесплатно, сигнал низ спојка, овозможувајќи за супериорни перформанси.Тешки, ABS домување е пожар-retardant и удобен latch на домување овозможува лесно кршење на спојка во било кој Клуч плоча или панел.На Connect One CAT6 Корекција Џек се нуди во различни количина пакети за дополнителна погодност.