Tuanzibao Ѕид Куки Тешки , Водоотпорен и Oilproof, Транспарентни Обновливи Лесна Куки, Бања Куки Кујна Тешки Само Лепило Куки (Пакување од 30)
  • Ново

Tuanzibao Ѕид Куки Тешки , Водоотпорен и Oilproof, Транспарентни Обновливи Лесна Куки, Бања Куки Кујна Тешки

DEN 148.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Модерен и убава] Транспарентен дизајн може да биде traceless и невидливи, многу погодна за бањи, кујни, се префрлат кабинети, внатрешен и надворешен туш ѕид куки. [Постабилна и издржливи] транспарентни кука е направен од нерѓосувачки челик + pc структура за да се обезбеди квалитетот на производот и замена.Тоа е мала, лесна и разновиден.Тоа исто така може да се користи континуирано во кујната за да се спречи дамки од масло и нема да падне дури и во близина на бања и под висока температура. [Лесен за употреба] Лесно да се залепи, нема да предизвика површината штета, лесно да се чисти и да се смени неговата позиција, може да се користи по чистење и сушење, погодно да се поправи додатоци. [Високо-квалитетни материјали] транспарентни кука усвојува солидна нерѓосувачки челик и PC структура за да се обезбеди квалитет и замена.Тоа е мала, лесна и разновиден.Чиста и уредна, не е лесно да исчезнат, издржливи.Не-токсични, рециклираат и еколошки. [Широка примена] Тоа може да се примени на различни површини, како што кујнски прибор и алатки на плочка backsplash.Куки, грб куки, копче куки, бања пешкир куки, керамички плочки, керамика, метал, пластика, дрво површини, итн. (ве молиме имајте на ум дека постојат ограничувања на сликарство на ѕидовите).Tuanzibao обезбедува на клиентите со високо-квалитетни производи за домаќинството.Ние се обезбеди високо-квалитетни производи и високо-квалитетни производи.Боја : транспарентна Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик + КОМПЈУТЕР материјал за Пакување количина : 1 пакување од 30 куки Инструкции : 1. Чистење на површината пред инсталацијата, имајте го на чиста и ослободена од прашина 2. Отстранете го капакот и притиснете за да пушти воздух.По 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека производот е цврсто се користи.Претпазливост : 1. Ве молиме да ја исчистите површината прво да се избегне да биде извалкан со масло/прашина/вода, и не користете го во висока температура средина. 2. Погоден за керамика, стакло, метал, пластика и дрвени гардероба површини. 3. Тоа не е препорачливо да го користите насликаните ѕидови, нерамни површини и ѕидни површини, кои се лесно да лупам off. 4. Не се откажам прекумерна тежина, скапи или кревка производи. 5. Можете да ги користите фен за коса да се загрее, и потоа полека го извади од страна без да остават какви било траги кои влијаат на изгледот на ѕидот.