IIVVERR 2 Парчиња 8.5 mm Гром Дијаметар Furcate Пред Изолирани Вилушка Терминал Црна 2GA (2 Unidades 8.5 mm Diámetro del Tornillo Furcate Пред-Aislada Horquilla Терминал Гора 2GA
  • Ново

IIVVERR 2 Парчиња 8.5 mm Гром Дијаметар Furcate Пред Изолирани Вилушка Терминал Црна 2GA (2 Unidades 8.5 mm

DEN 513.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Изолирани Терминал;Тип : 2 GA;Дизајн : Furcate.Материјал : Пластика, Метал;Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна;Жица Големина : AWG14-12. Одговара за Гром Дијаметар : 8.5 mm/0.33";Внатрешен Дијаметар : 14mm/0.55".Надворешен Дијаметар : 15mm/0.6";Вкупна Должина : 45mm/1.7".Тежина : 15g;Пакет Содржина : - 2 x Изолирани Терминал (Peso : 15 g; Contenido del paquete : 2 x Termin.IIVVERR 2 Парчиња 8.5 mm Гром Дијаметар Furcate Пред Изолирани Вилушка Терминал Црна 2 GA (2 Unidades 8.5 mm Diámetro del Tornillo Furcate Пред-Aislada Horquilla Терминал Гора 2 GAFurcate пред-изолирани терминал, лесно да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.Добра изолација и електрична спроводливост, saftyis, е совршен wire конектор за домашниот апаратот и друга опрема.Ел терминал пред-aislado де Furcate, fácil де conectar con el кабел eléctrico refuerza дин de seguridad confiabilidad.El buen aislamiento де ла conducción eléctrica, saftyis, es un conector де кабел совршен para los electrodomésticos де otros equipos.