EV1 од Ellen DeGeneres Жените Црна Размавта Најлон Ранец (Црна, Една Големина)
  • Ново

EV1 од Ellen DeGeneres Жените Црна Размавта Најлон Ранец (Црна, Една Големина)

DEN 672.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Snap-копче за покривање размавта со кавер-акцент.Пред zip џеб.Cinched главната преграда со внатрешен поштенски џеб Прилагодливи ткаени рамо ремени. 100% најлон Жените ранец.Шкафче јамка, Везени срцето на страна.Тоа е совршено knapsack за вашиот следен оклопни.Овој ранец од EV1 се направени од издржлив најлон и има пред zip џеб која овозможува лесен пристап за да се оди до објектите.На cinched главната преграда е обезбедено со snap-копче за покривање размавта, и таму е шик кавер-шари на наушник.Изненадувачки пространа главната преграда вклучува внатрешен поштенски џеб за скапоцености, додека на пациентот рамо ремени се прилагодливи за удобно носење.Корисна шкафче јамка и симпатична везени срцето заврши најлон ранец, кој е достапен во класична црна colorway.Ткаенина Грижа Инструкции : НЕ се МИЈАТ, НЕ ја СОБОРИ СУВА.