FFENFEI Smartwatch Додатоци за Fitbit Полнење 5,Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена Wristband Додаток #-4
  • Ново

FFENFEI Smartwatch Додатоци за Fitbit Полнење 5,Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија

DEN 374.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

параметар : Материјал : Силикон Производ големина : (103+145)*23mm Применливи модели : За Fitbit Charge5 Интерфејс големина : 23mm пакетот вклучува : Види рака*1.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.Еден клик инсталација и отстранување.