#N/A 2 парчиња Трајни Платно Спортови, Јога Мат Превозникот Случај за Пилатес Тренингот Душеци
  • Ново

N/A 2 парчиња Трајни Платно Спортови, Јога Мат Превозникот Случај за Пилатес Тренингот Душеци

DEN 623.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На проширување складирање се совршени за задржување на копчињата, мобилен телефон и други essentials.Јога мат не е вклучен!.Материјал : платно.Комплетна поштенски дизајн, прилагодлив рамо, лесни и издржливи.Мода спорт фитнес, јога мат превозникот торба со проширување складирање.Опис : - Мода спорт фитнес, јога мат превозникот торба со проширување складирање . - Комплетна поштенски дизајн, прилагодлив рамо, лесни и издржливи. - На проширување складирање се совршени за задржување на копчињата, мобилен телефон и други essentials. - Јога мат не е вклучен! - Материјал : canvas Specification : - Должина на : Прибл. 69 см/27.17 инчен - Кол. : Прибл. 15 cm/5.91 инчен Рамо Ширина : Прибл. 4 cm/1.57 инчен - Боја : Како на Сликата Shown Package Вклучува : 2 Парчиња Јога Мат Превозникот Bags Note : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.