МАК Деца Lil' Авантурист Багаж Pod
  • Ново

МАК Деца Lil' Авантурист Багаж Pod

DEN 2090.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Багаж Pod Мерки 18-инчи во Должина, Карактеристики Двојна Внатрешни работи Оддел за Практично Складирање.Украсени со Тимот Обоени Логото, Вклучува голем Број на Забава Налепници.Изградена од 100% ABS Хард-Школка Надворешен за долготрајна Употреба.Брзо Ослободување Telescoping се Справи и Во линија Скејт Тркала за да се Обезбеди Помазна Тркалање.Официјално Лиценцирани, 1 Година Производителот Ограничена Гаранција.Оваа МАК Деца Lil' Авантурист Багаж Pod го направи мојот Mojo е идеален за млади истражувачи кои сакаат да патуваат и сакаат да ја покажат својата тимскиот дух.Секој багаж pod мерки 18-инчи во должина и може да се пофали двојна внатрешни работи оддел за практично складирање.Тоа е украсени со МАК тим обоени логото и вклучува голем број на забава налепници.Тоа е изградена од 100% ABS хард-школка надворешен за долготрајна употреба.Брзо ослободување telescoping се справи и во линија скејт тркала се обезбеди помазна возен кој е совршен за малку авантуристи кои се подготвени да се качат на своите патувања и да се истражуваат светот.На Denco Лил Авантурист Багаж Pod е изградена од 100% ABS отпорност на хард-школка надворешен за долготрајна употреба.Едно копче telescoping рака за лесно проширување, и достапна во пет бои, така вашиот kiddo може да има неговата или нејзината омилена боја, додека претставуваат нивниот омилен тим!Вашиот малку ќе љубов случува авантури со вас или во задниот двор со своите пријатели.На Denco Лил Авантурист е идеален за млади истражувачи кои сакаат да патуваат и сакаат да ја покажат својата тимскиот дух.Секој багаж pod мерки 18-инчи во должина и може да се пофали двојна внатрешни работи оддел за практично складирање.Во согласност скејт тркала се овозможи непречено мобилност и вклучени налепница сет ќе ги споделите со вашите малку еден забавувајте прилагодување на неговата сопствена авантура за полнење!.