Нови Lon0167 18mm Кол Избрана Гума Само Лепило сигурен ефикасноста Анти-Пропадна Мебел Заштита Влошки Бела 72pcs(id:8d7 cc 00 c7f)
  • Ново

Нови Lon0167 18mm Кол Избрана Гума Само Лепило сигурен ефикасноста Анти-Пропадна Мебел Заштита Влошки Бела 72pcs(id:8d7

DEN 1384.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нето Тежина : (издржливи во употреба) 8g; Пакет Содржина : 72(+/-2%)компјутери x (најновата технологија) Мебел за Заштита на High-end производ Подлога.Име на производ : faultless Мебел Заштита Подлога.Материјал : Гума.Вкупна Големина : севкупното 18 x 4mm/0.7" x 0.16" quintessential (D*T).Боја : Бела.