Секси Фустани за Жени,Жена Чипка Backless Долг Фустан Длабоко V Деколте, Висок Половината Плажа Облечи
  • Ново

Секси Фустани за Жени,Жена Чипка Backless Долг Фустан Длабоко V Деколте, Висок Половината Плажа Облечи

DEN 309.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повод : Лето плажа, забава, одмор, свадба забава, роденден, саем, коктел, крстарење, вечер партија и секојдневно носење.7" Пред Должина : 71cm/28.Облечен Укажуваат на тоа : со долна облека.Овој лесен-за-носат парче зборува за себе, стил едноставно, со тен слајдови за плажа пикник или фустан таа за вашиот следен настан со едноставни потпетици и изјава накит.8" Пред Должина : 70cm/27.Големина : S Биста : 86cm/33.2" Пред Должина : 73cm/28.8" Колковите : 116cm/45.Цветни Печати Фустан Материјал : 35% памук+65% полиестер; Лесни и Меки;Long Sleeve Војска Зелена,Long Sleeve Морнарица,Long Sleeve Црна,Long Sleeve ТиркизнаМатеријал : 35%Rayon+5%Spandex+60%Полиестер.3" Колковите : 114cm/44.0" Големина : L Биста : 98cm/38.Предвремени затворање.2" Половината : 68-86cm/26.