KUWEI 20 Компјутери Декоративни Pheasant Пердув,Одлична за Костимот Одлуки,Украсување,Занаети,итн.
  • Ново

KUWEI 20 Компјутери Декоративни Pheasant Пердув,Одлична за Костимот Одлуки,Украсување,Занаети,итн.

DEN 177.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Декоративни Pheasant Пердув.Материјал : Петел Пердув.Боја : кафена.Големина : прибл. 20-30cm (8-12 Инчен).Пакет се Вклучени : 20 x pheasant пердуви.Материјал : Петел Feather Size : прибл. 20-30cm (8-12 Инчен).Пакет се Вклучени : 20 x pheasant feathers Color : brown Type : Декоративни Pheasant Пердув Голема костим за правење, украсување, занаети, итн.Погоден за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките, Божиќ, шминка топката, пријатели, принудувајќи активности, самостојно време MV, барови, дискотеки и сл.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка поради прирачник за мерење. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање!.