Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Гума Квадратен Облик сигурен ефикасноста Нога Нога Заштитници Влошки 22mmx22mmx9mm 12pcs(id:cbb d0 d9 ff3)
  • Ново

Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Гума Квадратен Облик сигурен ефикасноста Нога Нога Заштитници Влошки 22mmx22mmx9mm

DEN 180.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Планината Дупка (издржливи во употреба) Дијаметар : 4mm/0.16",8mm/0.31"; Нето Тежина : 61g.Пакет Содржина : faultless 12pcs x Гума Нога Подлога; unexcelled Материјал : Гума.Име на производ : Внимателно избрани Гума Нога Подлога.Вкупна Големина : севкупното 22 x 22 x 9mm/0.9" quintessential x 0.9" x0.35"(L*W*H).Главната Боја : совршен во изработка Црна. 172f1c2011010dcb Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Тоа е одлично за умерена цена заштита на вашето домаќинство мебел изработка маси и столови од движејќи се препорачува или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини.Чувајте ги вашите каучот од оставајќи голема дент во подот кога ништо не е под нозете.Тие ќе работи одлично на мебел нозе, како што стол нога, табела нога, каучот нога, итн.