KNITPOPSHOP Бејзбол Патент Кулер Ручек Торба Изолирани Подароци Перат Neoprene
  • Ново

KNITPOPSHOP Бејзбол Патент Кулер Ручек Торба Изолирани Подароци Перат Neoprene

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КУЛ - Води пијалоци и грицки ладно, за неколку часа.ИЗДРЖЛИВОСТ - Мека neoprene материјал не ќе се скрши, и трае многу сезони за да се дојде.ПАТЕНТ - Никогаш не страв, губење нешто со овој патент да ја задржи предмети од кои спаѓаат надвор.СТИЛСКИ - Се хит на dugout, стои, или канцеларија со оваа прекрасна Бејзбол печати.ДЕЦА - Ова е совршено lunchbox или ручек торба за момчиња или девојки да се врати на училиште.Оваа Бејзбол тематските Патент Кулер Торба е совршен за да се задржи пијалоци и грицки кул.Тоа е одлична дали ќе се исклучи за да се практикуваат, пикник, на ден на ballpark, или едноставно сакате да имате најкул ручек кутија на училиште или на работа.Знаете посебен љубител на спортот?Ова го прави одличен подарок за било кој период од годината.