Едно Коњите Продавница Одѕивот На Гласачите Лист
  • Ново

Едно Коњите Продавница Одѕивот На Гласачите Лист

DEN 1574.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесна : Во 0 грама polyfill, овој суштински дожд лист го прави совршен одат-на капакот на денови на вашиот коњ треба најмногу.Водоотпорен : Направена со водоотпорен 600 denier надворешниот ripstop за да се осигурите дека вашиот коњ останува сув и удобно во текот на целиот ден.Дише : Ripstop е високо дише и ефективни во wicking далеку прекумерна топлина, пот, и влага.Разноврсна : Лесно приспособливи на вашиот коњ желбите.Го носат овој лист сами за време на ладилникот пролетните и летните денови, или да додадете килим/ќебе под текот на есен и зима.Прилагодлив : Двоен тока fastenings, ногата gusset, и опашката размавта.На Едно 0g polyfill одѕивот на гласачите Лист нуди светлина износ од водоотпорен покриеност со 600d силна надворешниот.На дише ткаенина фитили топлина, пот, и влага да се задржи вашиот коњ удобно во менување на времето.Ова ќебе карактеристики длабоко рамо gussets за подобрување на опсегот на движење.Безбедна ќебе со две стандардни токи на градите, прилагодлив близнак премин surcingles, и задна нога ремени.